Право інтелектуальної власності – це право особи на результат інтелектуальної, творчої діяльності або на інший об’єкт права інтелектуальної власності.

(Цивільний кодекс України. Книга 4 «Правоінтелектуальної власності». Гл. 35, ст. 418)

Центр науково-технічної і економічної інформації (ЦНТЕІ) Сумського державного університету надає послуги з захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Фахівці ЦНТЕІ мають великий досвід роботи як в області реєстрації прав на об’єкти промислової власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торгівельні марки), так і в наданні послуг при отриманні Свідоцтв про реєстрацію авторського права.

Якщо Вам необхідно отримати патент на Ваші технічні розробки, захистити торгівельну марку Вашого підприємства, зареєструвати авторські права, ми будемо раді надати Вам необхідну допомогу.

Об’єкти права інтелектуальної власності умовно розділяються на: об’єкти права промислової власності: винаходи, корисні моделі, торгівельні знаки (марки), промислові зразки, географічні зазначення походження товарів та об’єкти авторського права:літературні наукові та художні твори, такі як романи, вірші, п’єси, фільми, сценарії, твори зображувального мистецтва, комп’ютерні програми та бази даних, архітектурні споруди, інше.

Винаходи та корисні моделі

Промислові зразки

Торгівельні марки

Авторські права